Co ubrać na randkę – poradnik dla mężczyzn

Każdy z nas – niezależnie od płci oraz orientacji seksualnej – idąc na pierwszą randkę, chce wyglądać zjawiskowo i zrobić dobre wrażenie. Właśnie dlatego zastanawiamy się zawsze co ubrać na randkę? To bardzo ważne jak zaprezentujemy się podczas spotkania, ponieważ może to zaważyć na tym w jaki sposób zostaniemy ocenieni. Nie tylko kobiety zwracają uwagę na swój ubiór, panowie także dbają o to, aby spodobać się swojej partnerce. Co powinien ubrać mężczyzna na pierwszą randkę, aby zrobić dobra wrażenie? Zespół sklepu internetowego Bombardina.pl przygotował kompendium wiedzy ze stylu dla mężczyzn.

Jak się ubrać na randkę – mężczyzna?

Aby nasz poradnik był jeszcze bardziej wiarygodny – zapytaliśmy o opinie kilka kobiet z zespołu sklepu internetowego Bombardina.pl oraz ich koleżanki. Postaramy się podsumować ich kryteria i stworzyć listę idealnej męskiej stylizacji na randkę!

Co powinien ubrać na randkę mężczyzna?

- Dla mnie najważniejsze jest, aby mój partner wyglądał schludnie i czysto. Warto zadbać o higienę przed randką i delikatnie spryskać się perfumami, ale bez przesady! – mówi Weronika.

Właściwie wszystkie kobiety, które zapytaliśmy o to co powinien ubrać mężczyzna na randkę zwróciły uwagę na to, aby ubranie było schludne i czyste. Nie lubimy również bardzo intensywnych perfum, które ciągną się za panami przez całą ulicę. Można zatem przyjąć, że najważniejszą zasadą jest zachowanie odpowiedniej higieny osobistej.

Koszule męskie

Co ubrać na pierwszą randkę?

Pierwsza randka to wielkie wydarzenie. Każdy z nas chce zaprezentować się jak najlepiej. W końcu jak dowodzą psychologowie – najważniejsze jest pierwsze 10 do 15 sekund, aby wyrobić sobie opinię na temat nowo spotkanej osoby. Właśnie dlatego to - jak ubierze się na randkę mężczyzna - ma tak duże znaczenie.

- Uwielbiam kiedy mężczyzna ubiera na randkę koszulę. Nawet jeśli to tylko spacer w parku! Czuję wtedy, że to dla niego coś ważnego, bo przecież nie na co dzień zakładamy tak eleganckie ubrania.- skomentowała Marcelina.

Męska koszula to oznaka elegancki i klasy. W naszym społeczeństwie kojarzy się z profesjonalizmem, doświadczeniem i dojrzałością. Nic zatem dziwnego, że my – kobiety – lubimy mężczyzn w eleganckich koszulach. Warto tutaj zaznaczyć, że nie musi to być klasyczna biała, męska koszula. W takim ubiorze można zamknąć swój styl i wybrać np. jeansową, męską koszulę lub koszulę w kratę. To nieco mniej oficjalne propozycje, które zostały pozytywnie przyjęte przez nasze koleżanki.

Co ubrać na randkę w zimie?

Okres zimowy to zdecydowanie trudniejszy czas, aby popisać się swoim stylem. Zwykle wszyscy wybieramy pasujące do wszystkiego czarne kurtki zimowe. Szczególnie trudno jest się wyróżnić, jeśli nie planujemy wizyty w kinie czy restauracji, a jedynie spacer po okolicy. Panie z naszego zespołu znalazły jednak rozwiązanie również na ten problem!

- Większość panów decyduje się na zwykłe kurtki męskie, ale na randkę wolałabym, aby ubrał płaszcz. Dzięki temu podkreśli swoją sylwetkę i pokaże klasę. – zaproponowała Weronika.

To prawda! Męskie płaszcze są dużo mniej popularne, niż klasyczne męskie kurtki pikowane czy skórzane kurtki dla panów. Dlatego podczas zimowego spaceru w ramach randki – warto założyć:

Niezależnie od tego co wybierzecie – efekt będzie taki sami – zachwycona towarzyszka spaceru!

Płaszcz męski

Męskie stroje na pierwszą randkę

Podsumowując - w jaki sposób najlepiej ubrać się na pierwszą randkę? Panie najbardziej doceniają eleganckie stylizacje na randki. Uważają, że jeśli mężczyzna włoży nieco więcej wysiłku w przygotowanie stroju, oznacza to, że spotkanie jest dla niego ważniejsze. To na pewno nie reguła, bo są również miłośniczki mody bardziej ulicznej. Niezależnie jednak od tego, co ubierzecie na pierwszą randkę, warto pamiętać, aby wybrać czyste i schludne ubrania oraz zadbać o higienę osobistą. To pierwszy, ale duży krok do sukcesu!


Zostaw komentarz

Dodano komentarz

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.