O nas

Nadrzędnym celem platformy Bombardina jest wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych klientek i klientów, poprzez pośredniczenie w dostarczaniu najlepszej jakości produktów w korzystnych cenach od sprzedawców. Szeroka oferta, dbałość o szczegóły i obsługa na najwyższym poziomie to nasze główne cechy.

Oferowane produkty pochodzą od sprzedawców z różnych krajów, co pozwala nam na zbudowanie szerokiego wachlarza kolekcji, różniących się od siebie stylem. Trafią one w gusta nawet najbardziej wymagających osób.

Towary oferowane na naszej platformie charakteryzują się ponadto dobrą jakością wynikającą, z używanych podczas produkcji, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Bogata oferta oraz konkurencyjne ceny czynią Bombardina najlepszym miejscem do zaopatrzenia się w modne i spełniające wszystkie oczekiwania produkty.

Płynąca z dokonywania zamówień radość naszych klientów, do grona których możesz dołączyć w każdej chwili, codziennie motywuję nas do ciągłego rozwoju i odpowiadania na nowe potrzeby społeczeństwa!

 Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz lub zadzwoń 22 350 63 46

 

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.