Jaki stanik do sukienki z odkrytymi plecami?

Sukienki z odkrytymi plecami są bardzo kobiece, jednak, żeby nie odebrać im uroku należy zadbać o odpowiednią bieliznę. Dowiedz się, jaki stanik do sukienki bez pleców ubrać, żeby nie odebrać jej sensualnego wyglądu.

Sukienki na cienkich ramiączkach czy bez pleców nie muszą wiązać się z problemem wyboru bielizny!

W ostatnich latach niewymuszony look francuskiej elegancji podbija wybiegi mody i lokalne galerie. Coraz częściej kobiety odchodzą od krzykliwych stylizacji, które miały podkreślić ich kobiecość ostentacyjny sposób i skłaniają się do subtelnej elegancji, która zachwyca swoją klasyką.

Zdecydowanie sukienki z gołymi plecami są jednym z trendów, które nawiedziły w ostatnich latach Europejki i nic nie wskazuje na to, żeby ta moda miała ulec zmianie. Jeśli chcesz, żeby taka stylizacja wyglądała naprawdę imponująco, to musisz dobrać odpowiednią bieliznę, gdyż wystające ramiączka czy pasek od stanika całkowicie mogą zrujnować taką stylizację.

Jaki stanik do sukienki z odkrytymi plecami?

Kobiety najczęściej wybierają samonośny stanik do sukienki z gołymi plecami bądź na cienkich ramiączkach. Taką bieliznę przykleja się do biustu. Jak to się dzieje? Wnętrze biustonosza pokryte jest klejącym silikonem, który przyczepia się do skóry i utrzymuje się na niej przez wiele godzin.

Czy samonośny stanik nie spadnie przy noszeniu sukienki z gołymi plecami?

Bardzo często kobiety, które po raz pierwszy zakładają stanik samonośny, zastanawiają się, czy wraz z upływem godzin nie "upłynie" on również z ich ciała. Odklejenie się stanika samonośnego i – co jest koszmarem wielu pań – jego wypadnięcie spod sukienki jest niemal niemożliwe.

Po pierwsze, jeśli dobrze przykleisz stanik, to powinien on utrzymać się na biuście do kilku godzin. Po drugie, odklejanie się samonośnego biustonosza nie trwa sekundy. Jeśli rzeczywiście taka sytuacja miałaby się nadarzyć, to poczujesz odpowiednio wcześniej, że coś jest nie tak. Bielizna odkleja się bardzo powoli, więc będziesz mogła zareagować w czas.

Kiedy samonośny stanik do sukienki z gołymi plecami nie spełni zadania?

Jest kilka sytuacji, w których rzeczywiście wybór takiej bielizny nie będzie rozsądnym rozwiązaniem. 

Najczęstszym błędem jest zakładanie stanika samonośnego na posmarowane balsamem piersi. W takim przypadku rzeczywiście ww. koszmar może się ziścić, gdyż silikon nie przyczepi się do skóry ze względu na jej duże natłuszczenie. Ważne jest, żeby nie zakładać samonośnego stanika do sukienki, jeśli uprzednio wysmarowało się całe ciało balsamem.

Klasyczny samonośny biustonosz może także nie sprawdzić się, jeżeli sukienka jest także mocno wycięta z przodu. W takim przypadku przydadzą się lepiej specjalne nakładki na piersi, które zasłonią wyłącznie newralgiczne części.

Staniki do sukienki z odsłoniętymi plecami – przykłady

Klasyczny stanik samonośny

Najpopularniejszy biustonosz samonośny łączony jest za pomocą zapięcia na środku biustu. Nie posiada on ani ramiączek ani paska z tyłu pleców, dzięki czemu pozwala na ich bardzo efektowne wyeksponowanie.

Wycięty biustonosz samonośny

Wycięty samonośny biustonosz do sukienki z gołymi plecami sprawdzi się szczególnie dobrze, jeśli głęboki dekolt obejmuje także przód stylizacji.

Ultrabezpieczny biustonosz samonośny

Ze względu na to, że panie z dużym biustem dość często wymagają także od swojej bielizny odpowiedniego podtrzymania swoich atutów, to w naszej ofercie znalazł się także ultrabezpieczny stanik samonośny do sukienki, który ma przezroczyste ramiączka i zapięcie tylne. Pozwala na dobre podtrzymanie biustu bez niszczenia wizualnych atutów stylizacji.


Zostaw komentarz

Dodano komentarz

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.